Standardní pryskyřice

Standardní pryskyřice (Standard resins) jsou vhodné pro věrné detaily, hladké povrchy a výtisky bez dodatečného vytvrzování.

Varianty:

Greyscale – pryskyřice jsou dostupné v černém, šedém a bílém odstínu. Neutrální barevná škála je dobrým základem i pro následné barvení a další metody zpracování povrchů.

Clear Resin (čirá pryskyřice) je atraktivní volbou pro aplikace, kde je třeba čistý a průsvitný výtisk – jako například hydraulické a optické mechanismy či části osvětlení. Optické čirosti je možné dosáhnout po dodatečné úpravě porvchu.

Draft Resin (koncepční pryskyřice) hlavní předností je možnost rychlého tisku i objemných modelů. Draft Resin V2 přináší hladký šedý povrch s vyšší přesností a lze s ní tisknout až 4× rychleji než se standardní pryskyřicí.  Pro rychlé výtisky použijte nastavení výšky vrtvy na 200 mikrometrů, nebo pro zachování jemnějších detailů zvolte tisk při výšce vrsty 100 mikrometrů.

Color Kit (pryskyřice probarvené na míru) využijte naplno možnosti volby svého vlastního odstínu při návrhu nového modelu. Ač lze modely z pryskyřice snadno opatřit nátěrem nebo nástřikem, díky sadě Color Kit vytvoříte materiál s jedinečným odstínem a který bude probarven v celém svém objemu.