Šperkařské pryskyřice

 Šperkařské pryskyřice (Jewelry resins) vvěrně přenášejí přesné detaily u šperků vytvářených na míru při atraktivních nákladech.

Varianty:

Castable Wax 40 Resin (odlévací vosková pryskyřice 40) tato pryskyřice obsahuje 40% voskového plniva a díky nízkému rozpínání je vhodná pro snadné odlévání hladkých, velmi detailních návrhů šperků a doplňků. Materiál podporuje velkou škálu podmínek pro odlévání metodou vytavitelného modelu a je kompatibilní se širokou škálou sádrových materiálů.

Castable Wax Resin (odlévací vosková pryskyřice) tato pryskyřice obsahuje 20% podíl voskového plniva a umožňuje tak spolehlivé odlévání bez popela a s úplným vytavením. Je tak vhodná pro návrhy filigránových šperků, kde je kladen důraz a co nejvyšší preciznost.

Další vhodné pryskyřice:

Pro návrhy šperků, zkoušení průměru prstenů na ruce nebo posouzení zdobných detailů klientem, se velmi dobře uplatňuje šedá standardní pryskyřice (Grey Resin).

Vysokoteplotní pryskyřice (High Temp Resin) dostatečně pevná, aby odolala teplotám a tlakům při vulkanizaci pryže při středně vysokých teplotách.